Ev Eşyası Depolama

Kişisel Depolama

Kişisel Depolama biriminize erişme sayısında bir sınırlama yoktur.

Kendi ünitenizin anahtarına sahipsiniz ve haftanın 6 günü, çalışma saatlerinde ihtiyacınız olduğu kadar sık ​​gelip gidebilirsiniz. Otel bünyesinde ücretsiz park yeri mevcuttur ve Bahçeşehir Caddesi üzerindeki Spradon Kuzu kısa bir yürüyüş mesafesindeyiz.

15.000 metrekarelik Self Storage London Warehouse, Londra’daki işletmelere temiz ve güvenli ticari Self Storage sunuyor. İhtiyacınız olduğu kadar az veya uzun süre depolayabilir ve depolama oranlarınızın rekabetçi ve düşük kalmasına güvenebilirsiniz.

Neden Self Storage’ı seçmelisiniz?

Kendi Kendine Depolama size tam bir esneklik sağlar. Birimlerin boyutları bir metreküpten 250 fit kareye kadar değişir. En büyük birimimiz için bile çok büyük olan öğeler için ayrı bir güvenli alanımız vardır.

Tam hizmet verilen Self Storage nedir?

Bu premium teslimat ve toplama hizmeti, depoya gelmek zorunda kalmadan ticari Self Storage’a kolay erişim sağlar. Ayrıntılı bir envanter tutuyoruz ve eksiksiz bir makbuz ve taşıma hizmeti sunuyoruz. bilgi@kolaytasin.com.tr adresine e-posta göndermeniz veya 0532 735 90 95 numaralı telefonu aramanız yeterli , ürünlerinizi 24 saat içinde kurye ile alıp teslim edeceğiz.

Kişisel Depolama ile ilgileniyor musunuz?

Sizin için en iyi depolama seçeneğini görüşmek üzere 0333 800 2323 numaralı telefondan ekipten biriyle konuşun veya mail atın

bahçeşehir nakliyat ve depolama
bahçeşehir nakliyat ve depolama